Plaza Park | Ośrodek Wypoczynkowy w Dźwirzynie

Rozrywka

Duża powierzchnia Parku Plaza (ponad 11000 m2), częściowo zalesiona sprawia wrażenie obcowania z prawdziwym parkiem przyrody. To właśnie tutaj nasi najmłodsi wczasowicze mogą korzystać z przygotowanego dla nich placu zabaw, a dla dorosłych mamy miejsce do spędzenia wieczorów integracyjnych przy grillu na świeżym powietrzu.

Spragnionym dodatkowych atrakcji proponujemy Park Rozrywki, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno dzieci jak i dorośli będą mogli skorzystać z bogatej gamy gier zręcznościowych, automatów oraz rozmaitych zabaw plenerowych.

Dla naszych najmłodszych Gości mamy do zaproponowania ogólnodostępny plac zabaw oraz liczne dodatkowe atrakcje.

W budynku restauracyjnym na I piętrze zorganizowana została ŚWIETLICA. Miejsce to gwarantuje wspaniałą i bezpieczną zabawę dzieciom w różnym wieku. W kolorowej aranżacji znajduje się mnóstwo figur, klocków, bujaków, zabawek oraz kącik do rysowania. W określonych godzinach Rodzice mogą pozostawić dzieci powyżej 2 lat pod opieką animatorek i personelu KLUBU, a sami odpocząć na plaży lub w naszej restauracji znajdującej się poniżej!!!

W odległości 200 m od Ośrodka Plaza Park znajduje się miejski kompleks sportowy.Są tam korty tenisowe, boiska do siatki, duży kryty budynek z siłownią, fitness, amfiteatr, skate park, mini golf oraz super place zabaw dla maluchów z ławeczkami i stolikiem dla rodziców.

W sezonie 2013 nawiązaliśmy współpracę ze Stowarzyszeniem Turystyki Rowerowej BICYKL w Kołobrzegu. Więcej informacji dla osób preferujących aktywny wypoczynek na stronie www.bicykl.tkk.pl

OGÓLNODOSTĘPNY GRILL NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

PLAC ZABAW

ŚWIETLICA 

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

PARK ROZRYWKI BOGATY W SALON GIER I AUTOMATY

COROCZNE ROZGRYWKI PINBALL PARTY!!!!

   http://www.flippery.com.pl/

WYSTĘPY KARAOKE 

MUZYKA NA ŻYWO

EMISJA WYDARZEŃ SPORTOWYCH

PLAZA PARK: Twój udany wypoczynek…

Projekt i wykonanie: e-mazi

Plaza ParkDźwirzyno - eholiday

CNTI - Zbigniew Czajka, Sopot, ul. Chopina 26b www.cnti.com.pl