+48 535 256 660

REGULAMIN PLAZAPARK

Zapoznaj się z naszym regulaminem

Regulamin PLAZAPARK

Regulamin Ośrodka Wypoczynkowego Plaza Park w Dźwirzynie.


Szanowni Państwo! Serdecznie witamy w Ośrodku Plaza Park , mamy nadzieję, że za pomocą poniższego regulaminu zapewnimy Państwu pełne zadowolenie z wypoczynku w naszym ośrodku, a jednocześnie zapewnimy jego sprawną organizację. Dziękujemy za współpracę i życzymy udanego wypoczynku!

 1. Personel Ośrodka służy Państwu wszelką pomocą.
 2. Ośrodek świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy zgłaszać je bezpośrednio u pracownika recepcji. Skargi wniesione po zakończeniu świadczenia lub w dniu wyjazdu mogą nie być rozpatrzone.
 3. Usługi polegają na:
  1. wynajmie miejsc noclegowych w pokojach
  2. wynajmie miejsc noclegowych w domkach kempingowych
  3. wynajmie miejsc postojowych na parkingu
  4. świadczeniu wyżywienia
 4. Standard Ośrodka: Każdy pokój ma łazienkę i balkon. Wyposażony jest w łóżko(pokój 2-osobowy z łóżkiem o wym.140×200, pokój dwuosobowy z dostawką jednoosobową ( łóżko 140×200 oraz pojedynczy rozkładany fotel ), pokój dwuosobowy z dostawką dwuosobową na parterze (dwie podwójne wersalki, wymiar 120/190 ) pokój dwuosobowy z dostawką na parterze ( wersalka 120×190 oraz łóżko pojedyncze ) pokój 4-osobowy ( łóżko 140×200, podwójna wersalka i 1 pojedyncze łóżko). W każdym pokoju jest zabudowaną półkami wnęka, komoda, pościel, stolik, krzesła, czajnik, kubki, telewizor. Na terenie Ośrodka znajduje się parking, stołówka oraz plac zabaw. Domki kempingowe wyposażone są w: salon z aneksem kuchennym, 2/3 sypialnie umeblowane, łazienka, TV, pościel.
 5. Wykonanie usługi polega na przekazaniu gotowego do użytkowania pokoju/domku oraz przekazaniu jednego kompletu kluczy.
 6. Usługa świadczona jest w określonym podczas rezerwacji terminie. Termin rezerwacji jest zawarty w dokumencie rezerwacyjnym.
 7. Miejsca noclegowe w pokojach i domkach kempingowych wynajmowane są na doby.
 8. Doba noclegowa trwa od godziny 16.00 do godziny 10.00 dnia następnego.
 9. W dniu przyjazdu osoby zobowiązane są dokonać meldunku poprzez okazanie dowodu stwierdzającego tożsamość niezwłocznie po przyjeździe u pracownika recepcji.
 10. Do rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zadatku na konto bankowe w wysokości 30% od wartości usługi. Dokonanie pełnej rezerwacji następuje po potwierdzeniu wpływu zadatku.
 11. Rozliczenie pobytu następuje niezwłocznie po meldunku ( płatność z góry za wcześniej ustaloną wartość usługi pomniejszoną o kwotę dokonanego zadatku jeżeli taki został przelany na konto). Nie ma możliwości zmiany ceny. Pobyt należy rozliczyć zgodnie z informacją zawartą w dokumencie rezerwacyjnym.Dodatkowo należy uiścić opłatę klimatyczną.
 12. Wszelkie promocje oraz zniżki obejmują tylko rezerwacje dokonane od momentu wprowadzenia promocji.
 13. W przypadku nieskorzystania całkowitego lub częściowego z usługi przez rezerwującego lub osoby przez niego zgłoszone na pobyt nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi. Również zmiana liczby osób na mniejszą względem pierwotnej rezerwacji nie uprawnia do zmiany kwoty rezerwacji.
 14. Istnieje możliwość przełożenia rezerwacji na inny termin lub zwrot 50% wartości zadatku jeżeli rezygnacja nastąpiła nie mniej niż 30 dni przed terminem usługi.
 15. Nie dokonujemy zwrotu zadatku w przypadku rezygnacji z usługi z wyjątkiem pkt. 14
 16. Gość ubezpiecza swój pobyt we własnym zakresie.
 17. Zabrania się podnajmowania lub użyczania pokoju osobom niezameldowanym w ośrodku.
 18. Osoby niezameldowane w ośrodku, a przebywające w nim po godz. 22 zobowiązane są do jego opuszczenia.
 19. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w pokojach/domkach przedmioty wartościowe i banknoty. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem drzwi/okien w momencie opuszczenia pokoju/domku.
 20. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń niestanowiących wyposażenia pokoju.
 21. Goście są zobowiązani do utrzymywania porządku i czystości w zamieszkałych przez siebie miejscach noclegowych oraz o nie przetrzymywanie w tych miejscach naczyń z kuchni.
 22. Za uszkodzone lub zgubione przedmioty oddane do użytkowania, goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną wg wartości rynkowej wcześniej wymienionego przedmiotu.
 23. Obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu w pokojach/domkach. Ośrodek zastrzega sobie prawo nałożenia kary finansowej w wysokości 200 zł na pokrycie kosztów prania tapicerki i malowania ścian.
 24. Wszelkie usterki i utrudnienia należy zgłaszać na bieżąco personelowi Ośrodka.
 25. Osrodek nie odpowiada za niedogodności spowodowane przez przyczyny od niego niezależne np. przerwy w dostawie prądu lub wody, dostępność łącza internetowego, zachowania osób trzecich i czynności odbywające się poza terenem Ośrodka.
 26. Osoby zakłócające spokój i porządek Ośrodka oraz jego Gości mogą być poproszone o wcześniejsze opuszczenie ośrodka bez dodatkowych roszczeń.
 27. Ośrodek zastrzega sobie prawo do odmowy zakwaterowania osobom:
  1. będącym pod wpływem alkoholu lub środków odurzających
  2. które zachowują się agresywnie lub wulgarnie
 28. Cisza nocna obowiązuje od godz. 23.00 do godz.7.00.
 29. Parkowanie dozwolone wyłącznie w miejscach wyznaczonych.
 30. Ośrodek zastrzega sobie możliwość zmiany pokoju Klientowi ale pokój ten musi być pokojem zgodnym ze standardem z dokumentu rezerwacyjnego oraz musi znajdować się na piętrze zgodnym z pierwotną rezerwacją.
 31. Ośrodek akceptuje zwierzęta po wcześniejszym zgłoszeniu podczas rezerwacji. Właściciel zwierzęcia zobowiązany jest posiadać książeczke zdrowia zwierzęcia z aktualnymi szczepieniami. Zwierzę na terenie Ośrodka musi być na smyczy. Zwierzęta nie mogą przebywać na stołówce,świetlicy,placu zabaw oraz terenach zielonych.
 32. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich mienia.
 33. Plac zabaw dla dzieci przeznaczony jest do korzystania wyłącznie pod opieką osoby dorosłej i na ich odpowiedzialność.
 34. Przebywanie zwierząt na terenie Ośrodka tylko w przypadku wcześniejszego uzgodnienia podczas rezerwacji. Właściciele zwierząt mają obowiązek posiadać przy sobie książeczkę zdrowia oraz aktualne szczepienia zwierzęcia.
 35. Składowanie nieczystości tylko w miejscach do tego wyznaczonych.
 36. Ośrodek nie dysponuje terminalem do przyjęcia zapłaty kartą płatniczą.
 37. Goście korzystający z Ośrodka zobowiązują się zapoznać z jego treścią oraz przestrzegać niniejszego regulaminu.